Komputery stacjonarne, monitory, akcesoria

Oferujemy komputery do domu i do biura. Sprzęt dobieramy indywidualnie do potrzeb użytkownika. Możemy dostarczyć gotowe produkty takich firm jak Dell, HP, Lenovo, Fujitsu lub zmontować zestaw według indywidualnych potrzeb użytkownika. Na życzenie naszych Klientów sprzęt może być przygotowany do pracy - mieć zainstalowane aktualizacje, popularne oprogramowanie i może być dostarczony i zainstalowany.

Laptopy, akcesoria

W naszej ofercie dostępne są laptopy wszystkich producentów. Tak jak komputery stacjonarne możemy przygotować laptopa do pracy. Posiadamy także mocno rozwinięty serwis laptopów wszystkich marek.

Urządzenia sieciowe, serwery

Naszym Klientom dostarczamy sprawdzone rozwiązania sieciowe oparte na markowych urządzeniach Mikrotik, Cisco, Ubiquiti, Synology, Liksys, Zyxel, Draytek. Dla mniej wymagających użytkowników domowych oferujemy sprzęt firm TP-Link, D-Link. Oferujemy także serwery Dell, Hp oraz Fujitsu. Na serwerach na życzenie klienta instalujemy i konfigurujemy dowolne systemy operacyjne z rodziny Linux oraz Windows. Na serwerach przeprowadzamy także wirtualizację maszyn dla zindywidualizowanych potrzeb. Posiadamy w ofercie usługi administrowania serwerami Linux i Windows.

Kasy i drukarki fiskalne

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Novitus. Dostarczamy naszym Klientom urządzenia fiskalne wraz z usługą montażu, fiskalizacji, programowania kas i szkoleniem z obsługi.

Nie masz produktów w koszyku.